Yönetim Kurulu Başkanının Mesajı

Saygıdeğer müşterilerimiz,
Sevgili iş arkadaşlarım;

Enerjinin yaşam odağımızda olduğunu biliyoruz. Çağdaş yaşamın belki de en vazgeçilmez unsuru olan enerji; tüm çağlar boyunca insanlık yürüyüşüne eşlik eden bir kavramdır. Enerjinin çeşitliliğini ise son yüzyılda görmekteyiz. Çeşitliliğin artması onun üretim, aktarım ve tüketim alanlarının da sektörel olarak ayrışmasına neden olmuştur. Michael Faraday 1831’de ilk elektrik jeneratörü bulmasıyla temellenen sektörümüz her dönem teknolojisini katlayarak günümüze kadar gelmiştir. Artık günümüzde devasa tesislere jeneratörlerle enerji vermek mümkündür. Furcan Güç Sistemleri olarak jeneratör sektöründe yirmi yılı aşan deneyimiz bize stratejik bir sektörün içinde olmanın yanında bize sorumlulukta yükledi.

 Bizim için mutlu bir yaşam, kesintisiz enerji demektir. Bu sorumluluk bilinciyle sahada çalışan arkadaşlarımın deneyimi Furcan Şirketler Grubu’nun en büyük gücüdür.

Sektörümüzün iki uluslararası dev markası KJ Jeneratör ve Atlas Copco’nun bayisi olmak bize ulusal pazarda üstünlük sağlarken; müşteri ve paydaşlarımızın memnuniyeti de bize güç vermektedir. Satıştan, yedek parçaya oradan servise kadar uzanan hizmet zincirimizin sağlıklı işleyebilmesi için her geçen gün bu alana yatırım yapmaktayız. Bunu yaparken de grubumuzun kurumsal ilkeleriyle hareket ediyoruz.

Biliyoruz ki hizmet verdiğimiz her alan insan odaklı. Bu yüzden kurumsal müşteri memnuniyeti bizim temel önceliğimizdir. Kurulduğumuz 2000 yılından bu yana şirketlerimizde çalışanlarımıza verdiğimiz teknik eğitimler, müşteri ilişkileri ve iş güvenliği eğitimleri bizi sektörümüzde pozitif anlamda ayrıştırmış; bölgesel bir güç olmanın ötesinde ulusal pazarlarda da derinleşmemizi sağlamıştır. 

Sektörlerimiz doğası gereği yüksek teknolojiyi kullanarak pazarda var olmaktadırlar. Bu durum Furcan olarak bizimde sürekli teknolojik altyapımıza yatırım yapmamızı doğurmaktadır. Bölgemizin en entegre tesisine sahip olmamızın temelinde sürekli bu alana yatırım yapmamızdan kaynaklanmaktadır. Bu da müşterilerimize daha kaliteli ve sorunsuz hizmet sunmak anlamına geliyor. Çalışma arkadaşlarımı her zaman söylediğim gibi Furcan Şirketler Grubu adına yarattığımız her değer ailelerimiz, ülkemiz için yapmaktayız. 

Bu vesile ile bizimle yol alan tüm kurumlara, paydaşlara, çalışma arkadaşlarıma ve bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan müşterilerimize saygılarımı sunarım.

Hayrettin BOZAN
Yönetim Kurulu Başkanı