Dizel Aydınlatma Kuleleri

Işık kapsamını en üst düzeye çıkarın. “Aydınlatma israfını” en aza indirin.

Çok çeşitli uygulamalar için Atlas Copco’nun LED ışık kulelerinin avantajlarını keşfedin. Verimli yakıt tüketimi ve yüksek dirençli LED projektörleri sayesinde daha uzun kullanım ömrü boyunca parlak ve tutarlı ışığın ve daha düşük işletme maliyetlerinin keyfini çıkarın. Şantiyenize ne kadar kolaylık getirdiklerini deneyimleyin: en iyi parlaklığı sağlarken taşıması kolay, bakımı kolay, çalıştırması kolay. Atlas Copco taşınabilir LED ışık kulelerinin uygulamanıza nasıl fayda sağlayabileceğini görüşmek için lütfen Furcan satış ekibini arayın.

LED teknolojisine sahip portatif Aydınlatma kuleleri

Atlas Copco, LED teknolojisine gerçekten yenilik damgasını vurdu. LED aydınlatma kulelerimizdeki lensler, inşaat ve madencilik uygulamaları için özel olarak tasarlanmış çok özel bir optiğe sahiptir. Bu yenilikçi, tam yönlü LED lens tasarımı, ışık kapsamını en üst düzeye çıkardığımız ve “aydınlatma israfını” azalttığımız anlamına gelir. Tek bir HiLight kulesi, ortalama 20 lux (parlaklık) ile 5.000 m2’ye kadar bir alanı kapsayarak daha parlak, daha güvenli ve daha üretken bir site sağlar.

LED AYDINLATMA KULESİ HİLİGHT H6+

Atlas Copco’nun yeni aydınlatma kulesi, aydınlatma kapsamını artırırken işletme maliyetlerini ve gürültü seviyesini azaltır. HiLight H6+, Atlas Copco’nun yenilikçi HardHat® gövdesi sayesinde inşaat, madencilik, etkinlik ve kiralama uygulamaları gibi zorlu ortamlarda kullanım için idealdir.

 

HiLight H6+ aydınlatma kulesi, aydınlattığı çalışma ortamını elementlerden korumak için Atlas Copco’nun yenilikçi ve metal yerine orta yoğunluklu polietilenden üretilen HardHat® gövdesiyle birlikte gelir. Uzun hizmet yılları boyunca performansından ve görünümünden ödün vermemesini sağlayan bu tasarım odaklı, sağlam malzeme, ürünün yüksek yeniden satış değerini korumaya yardımcı olurken müşteri için mükemmel bir toplam sahip olma maliyeti sağlar. HardHat®, korozyona ve çatlamaya karşı dirençli, çevre dostu ve sahada kullanımdan sonra kaynaklanan zorlu talepleri karşılama konusunda da oldukça başarılıdır. Tek bir açılır kanopide toplandığı için aydınlatma kulesine takılması ve aydınlatma kulesinden çıkarılması kolaydır. İç bakım gerektiğinde üniteye 360º derecelik erişim sağladığı için bakımı da kolaydır. HardHat®, UV dengesi ve plastiğin uzun süreli antioksidanları sayesinde yüksek ve düşük sıcaklıklara karşı dirençlidir ve her ortamda çalışmaya uygundur. HiLight H6+ ayrıca müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilebilir renkler de sunar.

HiLight H6+’ın tasarımı sırasında bakım ve taşıma verimliliği bir öncelikti. Bakım tarafına bakıldığında aydınlatma kulesi, 600 saatlik çalışmanın ardından yalnızca 40 dakikada tamamlanabilen basit bir servise ihtiyaç duyar. Kullanıcılar HiLight H6+’ı minibüs, kamyon ve kamyonet gibi araçlarla çekerken kontrol ve taşıma kolaylığı sağladığından aydınlatma kulesi, esneklik sunan ayarlanabilir bir çekme çubuğuna sahiptir.HiLight H6+, daha verimli çalışan ve 6.000 m2’ye kadar aydınlatma alanında optimum ışık dağılımı sağlayan yeni nesil LED projektörlere sahiptir. HiLight H6+, her an doğru aydınlığı sağlamak için kısma işlevine sahiptir ve CO2 salınımlarını %40’a kadar azaltmanın yanı sıra otonom çalışma süresini 300 saatin üzerine çıkarır. HiLight H6+’ın kontrol paneli dış kısımda olduğu için erişimi ve kullanımı kolaydır. Aydınlatma kulesini çalıştırmak için döner parçaların bulunduğu kapıları açma zorunluluğunun bulunmaması da kullanıcılar için büyük bir avantajdır. LED aydınlatma üniteleri 50.000 saatlik kullanım ömrüne sahiptir ve 8 metrelik galvanize bir direk ile desteklenir.

 

Neden HiLight H6+ Aydınlatma Kulesi?

Özel HardHat® gövdesi
HiLight H6+ aydınlatma kulesi, aydınlattığı çalışma ortamını elementlerden korumak için Atlas Copco’nun yenilikçi ve metal yerine orta yoğunluklu polietilenden üretilen HardHat® gövdesiyle birlikte gelir

6000 m2 Işık kapsama alanı
HiLight H6+, daha verimli çalışan ve 6.000 m2’ye kadar aydınlatma alanında optimum ışık dağılımı sağlayan yeni nesil LED projektörlere sahiptir.

5 db(A) Daha Az Gürültü
HiLight H6+ gürültüyü ciddi oranda azaltır ve 7 m’de yalnızca 55 dBA ses üretir.

%40’a kadar daha az yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu
Her an doğru aydınlığı sağlamak için kısma işlevine sahiptir ve CO2 salınımlarını %40’a kadar azaltmanın yanı sıra otonom çalışma süresini 300 saatin üzerine çıkarır.

Her 600 saatte 40 dakikalık basit servis
Aydınlatma kulesi, 600 saatlik çalışmanın ardından yalnızca 40 dakikada tamamlanabilen basit bir servise ihtiyaç duyar

 

LED AYDINLATMA KULESİ HİLİGHT B6+

Yenilenen ultra sessiz LED aydınlatma kulesi HiLight B6+, sahada maksimum güvenlik sağlarken neredeyse ses çıkarmadan çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

55 dBA kadar düşük gürültü seviyeleriyle çalışan HiLight B6+ aydınlatma kulesinin yenilenmiş modeli; etkinliklerde aydınlatma, halka açık alanlarda geçici aydınlatma veya yerleşim bölgelerinin yakınındaki şantiyelerde iyileştirilmiş görüş sağlamak için idealdir.

Kamyonla nakliye verimliliği söz konusu olduğunda HiLight B6+ en iyi seçimdir. Az yer kaplaması ile kurulumu kolaylaştırmakta ve maksimum saha güvenliği sağlamaktadır. Kompakt boyutları sayesinde, 13 m’lik bir kamyona 22 adet ünite yüklenebilmektedir. Ayrıca, sabit hidrolik dikey direk, maksimum 8 m boya uzatılabilir ve 340° döndürülebilir.

 

SmartMast™

HiLight B6+, güvenlik tehlikesi veya dengesizlik durumunda otomatik olarak kendiliğinden alçalmasını sağlayan SmartMast™ adındaki yeni teknolojiyle donatılabilir. Atlas Copco’nun tescilli dikey direk teknolojisi, kritik çevre veya saha koşulları nedeniyle aydınlatma kulesinin güvenliği tehlikeye girdiğinde veya dengesi kaybolduğunda bunu algılayan dahili sensörlere sahiptir ve son kullanıcıları olası engellere ve darbelere karşı uyarır. Ayrıca bu teknoloji; aydınlatma kulesi kurulurken kulenin güvenli bir şekilde yerine oturmasını sağlamak amacıyla, düz olmayan yüzey ve zeminlerle ilgili uyarı vermek gibi yöntemlerle denge desteği sağlar.

Neden HiLight B6+ aydınlatma kulesi?

Lamba Dayanıklılığı
• Ağır hizmet tipi IP 67 LED lambalar: 50.000 saatten uzun kullanım ömrü

Taşıma Verimliliği
• Kompakt boyutları sayesinde 13 metrelik kamyona 22 ünite yüklenebilir.

6000 m² Aydınlatma Alanı
• Ortalama 20 lüks

600 saat servis aralığı
• İyi tasarlanmış bir aydınlatma kulesinde motor, alternatör, kontrol paneli ve tahliye noktaları kolayca erişilebilir olmalıdır.

Düşük Gürültü Seviyesi
• 7 m’de sadece 55 dB(A) (normal bir konuşmaya eşdeğer) gürültü düzeyine sahip olması aydınlatma kulesini müzik ve spor etkinlikleri veya şehir içi inşaat faaliyetleri için ideal kılar.