Satış Sonrası Destek

Furcan Güç Sistemleri satış sonrası destek hizmetleriyle her zaman yanınızdadır. Kaliteli ve zamanında servis, çözüm odaklı iletişim ve yedek parçaya anında erişilebilmeyi vazgeçilmezi sayan Furcan; müşterileri ve paydaşlarına en kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

Ayrıca garanti kapsamı dışında kalan/çıkan Jeneratörlerinizin etkin ve yüksek performans ile çalışır durumda kalması için; arzu eden müşterilerimize periyodik bakım sözleşmeleri imzalanır. Periyodik bakımlarda kullanılan sarf malzemelerin tamamı ilgili markanın orijinalleri olarak kullanılır ve müşteri bu noktada bilgilendirilir. Müşteri talepleri doğrultusunda, jeneratörlerin kullanılacağı alandaki operasyon personeline Jeneratör İşletme, Koruyucu Bakım ve Temel Arıza Tespit eğitimleri uzman teknik ekiplerimiz tarafından verilmektedir.

  • Periyodik Bakım

Periyodik bakım jeneratörünüzün veya güç sistemlerinizin uzun ömürlü ve yüksek performans almanız açısından kritik öneme sahiptir. Periyodik bakım yapıldığında olası ortaya çıkacak arızaların önceden tespiti ve elektrik kesintisi esnasında jeneratörünüzün sorunsuz şekilde çalışması için de oldukça önemlidir.

Bu noktada periyodik bakımların mutlaka uzman ve deneyimli personel tarafından yapılması gerekir.  Furcan olarak periyodik bakımda uzman personellerimiz tarafından jeneratörünüzün ilgili testleri, yağ ve filtre kontrolleri ile jeneratör setinizin genel kontrolleri yapılır.

  • Montaj Hizmetleri

Mühendislerimiz ve teknik ekibimiz satışını yaptığımız tüm senkronizasyon sistemleri için, yurt içinde ve yurt dışında müşterilerimizin, talep etmesi halinde jeneratör setlerinin yerinde devreye alınması hizmeti vermektedir.

Satın aldığınız jeneratörünüzün ilk start işlemi, Furcan tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Servisimiz tarafından devreye alınmayan jeneratörler, garanti kapsamı dışında kalır. Montaj sonrası start işlemlerinde jeneratörlerin fonksiyon testleri yapılması, müşterilerimize sunduğumuz ücretsiz hizmetler içerisindedir.

Bu konularla ilgili olarak 0412 226 10 10 numaralı telefonu arayarak Satış & Proje birimlerimizden destek alabilirsiniz.