Pilli Aydınlatma Kuleleri

Sıfır emisyon ve sıfır çevre için tamamen pillerle çalışır

Sıfır emisyon. Sıfır gürültü. Sıfır yakıt tüketimi. Atlas Copco’nun tamamen pillerle çalışan aydınlatma kulelerinin avantajlarını keşfedin. Lityum piller, aydınlatma kulesinin uzun kullanım ömrü boyunca saatlerce tutarlı ve parlak ışık sağlar. Ayrıca motor emisyonlarının ve gürültüsünün olmaması, şehir içi bölgelerde çevresel düzenleme ve kurallara tam uyum sağlayarak Atlas Copco’nun pillerle çalışan aydınlatma kulelerini açık hava etkinlikleri, şehir içi inşaat şantiyeleri ve endüstriyel alanlar için ideal hale getirir.

GÜNEŞ ENERJİLİ AYDINLATMA KULESİ HİLİGHT S2+

Güneş enerjisiyle daha parlak bir gelecek inşa ediyoruz

HiLight S2+ aydınlatma kulesi, geleneksel teknolojilerle kıyaslandığında kullanıcıların CO2 emisyonlarını altı tona kadar azaltmalarını sağlayan kullanıcı dostu güneş enerjili bir LED aydınlatma kulesidir. Yenilikçi S2+ aydınlatma kulesi; verimli ve yüksek performanslı bir şekilde çalışanlara iyi bir görünürlük sağlamanın yanı sıra, sahaların sürdürülebilirliğini artırıp sıfır CO2 emisyonu ve gürültü yönetmelikleriyle uyumlu olmasını sağlar.

Genişletilebilir güneş panelleri

HiLight S2+, 2000 m2 aydınlatma alanı sağlayan 4 adet 90 W LED projektöre sahip yeni nesil bir aydınlatma sistemidir. Bu aydınlatma kulesi enerji kaynağı olarak güneş ışığını kullandığı için sessiz ve daha temiz çalışma imkanı sağlar. Sağlam ve taşıması kolay aydınlatma kulesi, kullanıma hazır halde teslim edilir. Işıklar kolayca yerine hareket ettirilebilir ve güneş panelleri kolaylıkla ayarlanabilir. Paneller kanopiden kolayca çekilip çıkarılır ve konumları güneş ışığından maksimum seviyede yararlanmak için güneşin konumuna en uygun hale gelecek şekilde ayarlanabilir. Piller sekiz saat içinde güneş enerjisiyle şarj edilebilir.

Harici elektrik prizi

Yeni güneş enerjili aydınlatma kulesi, güneş enerjisinin enerji talebinden daha yüksek olduğu durumlarda otonom çalışma sağlar. Ayrıca tüm yıl boyunca aydınlatma sağlar. Kış ayları gibi enerji talebinin güneş enerjisi veriminden daha yüksek olduğu dönemlerde kule, Atlas Copco’nun ZenergiZe enerji depolama sistemi veya herhangi bir harici elektrik şebekesiyle de şarj edilebilir. Böylece tamamen çevre dostu ve temiz bir çözüm elde edilir. Piller harici güç kaynağıyla yalnızca üç saat içinde şarj edilebilir.

Minimum bakım ve düşük işletme maliyetleri

HiLight S2+ aydınlatma kulesi, operatörlerin arıza süresini azaltmasına olanak tanıyan ve daha kolay servis olanağı sağlayan bir açılır kanopiyle tasarlanmıştır. Yüksek verimliliği düşük servis maliyetiyle birlikte sunan bu kule, müşterilerin işletme maliyetlerinden tasarruf etmesini ve hızlı yatırım getirisi elde etmesini sağlar.

Harici kablo olmadığından veya yakıt ikmali gerekmediğinden aydınlatma kulesiyle çalışmak ve kuleyi kullanmak son derece kolaydır. Ayrıca sistemde harici bir kontrol paneli bulunur. Bunun yanı sıra ışıklar, ışık ve enerjinin gereksiz yere harcanmasını önlemek için kısma işlevine sahiptir ve bu da otonomiyi daha da artırır.

Çok sayıda uygulama için uygun

HiLight S2+ aydınlatma kulesi; altyapı, inşaat projeleri, madencilik, petrol ve gaz ve etkinlik alanlarında faaliyet gösteren son kullanıcılar ve kiralama şirketleri için geçici dizel aydınlatmaya sağlam bir alternatif sunar. Aydınlatma kulesi -5°C ile +50°C arasındaki sıcaklıklarda ve yüksek irtifalarda güç kaybı olmadan güvenilir bir şekilde çalışabildiğinden uzak çalışma sahaları için de idealdir.

Uzun süreli otonomisi ve sabit performansı sayesinde HiLight S2+, özellikle uzun vardiyalarda dizel tahrikli aydınlatma kuleleriyle birlikte de çalışabilir. Geleneksel aydınlatma teknolojileri, bu yeni güneş enerjili aydınlatma kuleleriyle birlikte çalıştığında onların verimliliğini ve performansını artırır.

Avantajları

 • Çevre dostu; Sıfır CO2 emisyonu, sıfır yakıt tüketimi ve sıfır gürültü
  • Minimum bakım süresi ve maliyeti; Servis kolaylığının her zaman göz önünde bulundurulduğu ürün geliştirme
  • CO2 emisyonlarında 6 tona kadar azalma; Geleneksel dizel tahrikli teknolojilerle karşılaştırıldığında
  • %100 güçte 11 saat otonomi; 8 saatte şarj
  • Kısılabilir LED ışıklar; Dört adet 90 W LED projektöre sahiptir
  • 2000 m² Aydınlatma Alanı; Ortalama 20 lüks sağlar