12 kVA'ya kadar güç üreten QEP, P ve IP jeneratörleri

furcan-jeneratör-satıs-servis-atlas-copco-taşınabilir-jeneratör

Gücü yanınızda taşıyın: 12 kVA’ya kadar güç üreten QEP, P ve IP jeneratörler
Furcan olarak Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla eksiksiz bir taşınabilir jeneratör serisi sunuyoruz.

Genel günlük kullanıma yönelik mi yoksa tek bir işte sık sık kullanıma yönelik bir ürün mü arıyorsunuz çözüm bizde.
iP ve P jeneratörler genel günlük kullanım veya tek bir işte sık sık kullanım için ideal çözümdür. Bu taşınabilir jeneratörler, anlık olarak taşınabilir güce gerek duyan alt yüklenicilerin kişisel kullanım ihtiyaçlarına odaklıdır.

Daha yoğun kullanıma yönelik bir ürün mü arıyorsunuz?
Daha yüksek güç düzeyine ve kapsamlı özelliklere sahip daha yoğun kullanıma yönelik bir ürün arıyorsanız size en uygun seçenek QEP’dir. 

Tüm modeller her uygulamaya uygun bir kombinasyonla kendini kanıtlamış güvenilirlik, yakıt verimliliği, düşük gürültü seviyesi ve yakıt dolumları arasında daha uzun çalışma süresi sunar. QEP taşınabilir jeneratör, kiralama amaçlı kullanım veya gücün paylaşılması gereken büyük çalışma sahaları için idealdir.

Kiralama çözümleri mi arıyorsunuz?
QEP R’nin kapsamlı güvenlik özellikleri hatalı kullanım nedeniyle jeneratörde hasar oluşması riskini en aza indirir. Diğer güvenlik özellikleri arasında dahili bir diferansiyel devre kesici vardır.

Sessiz taşınabilir jeneratör
Şehir içi uygulamalarında kullanım ve daha da düşük gürültü seviyeleri için gürültüyü azaltan tasarıma sahip QEP S en ideal çözümdür.

Ürün modelleri
1,6 – 3 kW aralığında iP jeneratörler; 2,5 – 6,5 kW aralığında P serisi; 2,5 – 6,5 kW aralığında QEP; 5 – 11 kW aralığında QEPR; 3,5 – 11 kW aralığında QEPS.

Neden Taşınabilir Jeneratörler?
• 12saat;
12 saate kadar yakıt doldurmadan çalışma
21kg; 21 kg’dan itibaren
• 63dB(A);63 dB(A) kadar düşük gürültü seviyesi

iP jeneratörler
21 kg’dan itibaren- 7 m mesafeden 63 dB(A) kadar düşük gürültü seviyesi- Yakıt dolumuna kadar 6 saat çalışma süresi sağlar- birden çok ünite bağlanabilir- invertör teknolojisi

P serisi jeneratörler
• 52 kg’dan itibaren- 7 m mesafeden 70 dB(A) kadar düşük gürültü seviyesi- Yakıt dolumuna kadar 11 saat çalışma süresi sağlar- AVR elektrikli çalıştırma

QEP ürün gamı
42 kg’dan itibaren- 7 m mesafeden 61 dB(A) kadar düşük gürültü seviyesi- Yakıt dolumuna kadar 12 saat çalışma süresi sağlar- AVR elektrikli çalıştırma- Uzaktan çalıştırma